Dekoratív üvegezett képkeret gobelinnel, belső méret: 50,5x40 cm. Hátoldalán Miklós György, Bp., Nagyfuvaros u. képkeretező régi címkéjével. Éleinél és sarkaiban kissé sérült.
Képkeret, 2 db | 77. árverés, festmény, grafika, műtárgy | Műgyűjtők Háza | 2015. 05. 16. szombat 11:00 | axioart.com
MASSZÍV ELEGÁNS RÉGI FA KÉPKERET - Képkeret | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Darvas Képkeret - Mindig is szeretted volna, fiatalabb korod egyik menő film, vagy koncert plakátját kitenni a lakásod falára? Ha igen, akkor remek lehetőséget ajánlunk. A héten plakát aukció lesz, amelyen számos
Licit.hu 1.5" Digitális fotó képkeret kulcstartó fényképkeret számla+garancia! Az ingyenes aukciós piactér - licit, aukció, árverés, eladás, eladó, vásárlás, adás, vétel, ad, vesz, apróhirdetés, bazár, új, használt, kínál, keres
DEKORATÍV - DÍSZES KÉPKERET - Képkeret | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Kertész Imre: Sorstalanság (többszörösen aláírt kis példányszámú ritkaság, DVD és filmes kellék melléklettel keretben)