nyereség kitettség csúnya képkeret aukció vászon miniszterelnök sajnálom
Dekoratív üvegezett képkeret gobelinnel, belső méret: 50,5x40 cm. Hátoldalán Miklós György, Bp., Nagyfuvaros u. képkeretező régi címkéjével. Éleinél és sarkaiban kissé sérült.
Aukcio.ro :: Aukció részletei
Képkeret, 2 db | 77. árverés, festmény, grafika, műtárgy | Műgyűjtők Háza | 2015. 05. 16. szombat 11:00 | axioart.com
Képkeret blondel és egyéb - Vatera.hu
Ismeretlen iparművész - Antik keret - Franciaország, XVIII. század | 22. Aukció aukció / 78 tétel
MASSZÍV ELEGÁNS RÉGI FA KÉPKERET - Képkeret | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Darvas Képkeret - Mindig is szeretted volna, fiatalabb korod egyik menő film, vagy koncert plakátját kitenni a lakásod falára? Ha igen, akkor remek lehetőséget ajánlunk. A héten plakát aukció lesz, amelyen számos
Aukció (Derkovits Gyula) vászonkép | Képáruház
Százmillióért kelt el egy Rippl-Rónai-kép a Virág Judit Galéria árverésén - kultúra.hu